[O2] TUTORIAL - Montaż podświetlenia przestrzeni na nogi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • andrzej111
    odpowiedział(a)
    zielarzlol, nie bój się i ściągaj, będą kolejne mody to już będziesz wiedział co i jak rozebrać

    Zostaw komentarz:


  • lilo
    odpowiedział(a)
    Ja miałem kawałek druta i taśma izolacyjna

    Zostaw komentarz:


  • zielarzlol
    odpowiedział(a)
    Wystarczy chcieć

    Jakiego narzędzie użyłeś ? Ja myślę o antenie zakończonej kulą, żeby o nic nie zaczepiać.

    Zostaw komentarz:


  • lilo
    odpowiedział(a)
    Ja jako stary druciarz nie ściągałem plastików i udało mi sie przeciągnąć kabelki pod wykładziną

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    zielarzlol, konieczność
    żeby przejść pod wykładziną i tak musisz plastki zdjąć

    Zostaw komentarz:


  • zielarzlol
    odpowiedział(a)
    Nie chcę bardzo ściągać po kolei wszystkich plastików - myślałem nad możliwością przeciągnięcia kabla pod wykładziną na wprost. Potrzebne tylko odpowiednie narzędzie.

    Czy ściąganie schowka to konieczność ?

    Zostaw komentarz:


  • andrzej111
    odpowiedział(a)
    volciu, musisz przytrzymać wajchę w pozycji w której otwierasz maskę i płaskim śrubajem podważyć dynks który trzyma wajchę. Jutro mogę Ci zrobić fotkę jak chcesz.

    Zostaw komentarz:


  • volciu
    odpowiedział(a)
    Panowie w FL jak zdjąc rączkę od otwierania maski ??? Siłowałem się z nią ale .... poległem, a nie chciałem nic połamać
    Podświetalanie mam przez to w 3 miejscach zostało tylko kable pod fotel kierowcy podpiąć
    Patent z drutem k

    Zostaw komentarz:


  • lilo
    odpowiedział(a)
    krzynol, :lol: z tym pilotem dobry pomysł

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    lilo, strzelę go na czarno i zaszyję w wygłuszeniu - profi !

    acha i na pilota drut się wysunie, i lampka wypadnie :szeroki_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • lilo
    odpowiedział(a)
    krzynol, Widać druta :lol: zero ori :diabelski_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    andrzej111, blaszka nic nie da, bo nie złapie grubości filcu, chociaż jest to pomysł do porzeźbienia :idea:
    Yarwa, http://www.elektro-net.pl/01/pliki/s...ta&id=0389.htm 1 mm2 :szeroki_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • andrzej111
    odpowiedział(a)
    krzynol, możesz wrzucić foto jak to świeci?
    Może jakieś sugestie odnośnie umiejscowienia lampki?

    BTW, można użyć takiej blaszki jak kolega langusta w bagażniku


    Mam pytanko do osób które montowały lampki led tj.
    8J0947409
    8J0947409A
    4E0 947 415

    Czy lampki się wygasają ?

    Zostaw komentarz:


  • Yarwa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol
    ale drut stalowy użyty jest ori
    a możesz podac nr z etki dla potomnych, bo nie mogę znaleźć :lol:

    Zostaw komentarz:


  • mirek_p11
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol
    ale drut stalowy użyty jest ori
    :szeroki_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    ale drut stalowy użyty jest ori

    Zostaw komentarz:


  • sebastian7905
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol
    musiałem podeprzeć się drutem :szeroki_usmiech
    :hammer : :zlosnik1: :zlosnik1: :zlosnik1:

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    gieu, to wiemy, ale w O2 tego brak

    [ Dodano: Czw 03 Maj, 12 11:48 ]
    Kilka fotek z rzeźbienia w nowszej wersji(filcowej) wygłuszenia kierowcy
    Też nie jest łatwo i musiałem podeprzeć się drutem :szeroki_usmiech









    Zostaw komentarz:


  • gieu
    odpowiedział(a)
    W O2FL, w adaptacjach CECM (u mnie 1K0 937 087 D) można ustawić natężenie światła w footwell lights przy otwartych i zamkniętych drzwiach.
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:


  • marbab
    odpowiedział(a)
    krzynol, slaby temat

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    kowal 2002, bo w FL chyba będzie tylko jak w SB
    dzisiaj przekodowałem wszystko co się dało i ni ch.ja O2 ma tak jak napisałem

    Zostaw komentarz:


  • kowal 2002
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez andrzej111
    Zamieszczone przez krzynol
    Acha, po konsultacjach z Marbabem wychodzi, że w suberbach oświetlenie jest max przy otwarciu drzwi
    a natężenie podczas jazdy w nocy reguluje się na maxi-docie
    Można tak ustawić w O2?
    Ja w OIIFL mam taki efekt jak opisujecie w SII ( podłączone tak jak ori pod pin B50 ). Czy da się tak w OII nie wiem, bo jest inna Centralna elektryka.

    Ewentualnie można pokombinować z kilkoma odpowiednio połączonymi diodami ( nie led ) i uzyskać taki efekt jak w SII.

    Zostaw komentarz:


  • andrzej111
    odpowiedział(a)
    Może po fl odpali

    Zostaw komentarz:


  • sebastian7905
    odpowiedział(a)
    latem weekendowo polatamy po plażach naszych, co?
    _________________
    Powiem że nigdy nie próbowałem i jestem na tak

    Zostaw komentarz:


  • marbab
    odpowiedział(a)
    andrzej111, wlasnie chyba nie mozna, chociaz troche to dziwne.

    Dzis na Spocie patrzylem jak ma to rozwiazane Passat B6 i bylo jak w Octavii, tyle ze podczas jazdy nie swiecily sie wogole, pewnie brak kodowania.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...